Żyjemy w czasach stresogennych. Dom. Rodzina. Praca. Stałe zabieganie. Niestabilność jutra. Trudne doświadczenia. Wszystko to może sprawić, że będziesz potrzebować kogoś, z kim będziesz mógł otwarcie i szczerze porozmawiać. Kogoś kto cię wysłucha, pomoże, wesprze, ukierunkuje, otworzy nowe horyzonty, pozwoli spojrzeć na codzienność z innej perspektywy.

Jesteśmy właśnie po to, aby tobie pomóc… Oferujemy poradnictwo i psychoterapię dla osób dorosłych, Life Coaching,  oraz treningi Biofeedback QEEG.

Nasz gabinet mieści się na warszawskiej Pradze przy ul. Solidarności w pobliżu stacji metra „Dworzec Wileński”. Dojeżdżamy także na indywidualne spotkania na terenie Warszawy i okolic. Pracujemy przez telefon i za pośrednictwem Skype.

Nasz zespół

Ewa Osobka-Zielinska

Ewa Osóbka-Zielińska

Psycholog. Certyfikowany Psychoterapeuta (ECP, PSNLPt). Coach. Mediator. Trener umiejętności miękkich. Prowadzi spotkania indywidualne i sesje grupowe. Od 15 lat pomaga radzić sobie z różnymi sytuacjami kryzysowymi w pracy, w życiu osobistym, w związkach i relacjach partnerskich. Specjalistka od pomocy w sprawach emocjonalnie niezwykle złożonych: w stresie pourazowym, depresji, traumie i samotności. Prowadzi terapię Biofeedback QEEG.

Ukończyła Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademię Menadżera III Sektora w Collegium Civitas, Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA i Studium Psychoterapii Neuro-lingwistycznej.

Kompetencje rozszerzała uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych, m.in. z mediacji i negocjacji, PR, Studium Coachingu MLC. Uzyskała europejski certyfikat  ECP oraz PSNLPt, a także doradcy stowarzyszenia NEST – New Experience for Survivors of Trauma w Irlandii. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych SMR, jest w Zarządzie Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Stowarzyszenia NLPt.

Empatyczna. Konsekwentna. Kreatywna. Pomaga znaleźć drogę w każdej sytuacji. Wspiera w odkrywaniu własnej wartości i wewnętrznego potencjału. Warto z nią rozmawiać.

Bogdan Osobka-Zielinski

Bogdan Osóbka-Zieliński

Certyfikowany Psychoterapeuta Stowarzyszenia INTRA (PTIPDiES SI). Doradca. Coach. Specjalista od spraw wyjątkowo trudnych. 18 lat doświadczenia. Korzysta z wiedzy i metod terapeutycznych największych autorytetów psychologii klinicznej i psychoterapii. Szczególnie bliska jest dla niego humanistyczna postawa Carla Rogersa, propagująca empatyczne zrozumienie, akceptację i autentyczność w kontaktach z drugim człowiekiem.

Absolwent wydziału filozofii i teologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył Szkołę Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie. Uzyskał certyfikat poradnictwa (counselling) w Wielkiej Brytanii, dotyczący pomocy psychologicznej dla par małżeńskich, emigrantów i osób, które doświadczyły nadużyć duchowych i religijnych, a także certyfikat doradcy stowarzyszenia NEST „New Experience for Survivors of Trauma” w Irlandii. Posiada dyplom Uniwersytetu w Birmingham uprawniający do stosowania metody EMDR, skutecznie eliminującej skutki stresu urazowego (PTSD) u osób z doświadczeniami traumy.

Konkretny. Rzeczowy. Asertywny. Jednocześnie ciepły i pełen dobroci. Kreuje i realizuje autorskie projekty rozwojowe. Pomaga w wyznaczaniu celów zawodowych i osobistych, uwzględniając fizyczny, psychiczny i duchowy wymiar człowieka. Pracuje z parami. Człowiek-Dusza.

aneta

Aneta Golmento

Pedagog. Terapeutka pracująca z dziećmi i młodzieżą, służąca wsparciem rodzicom. Od 20 lat pomaga zrozumieć siebie i świat wszystkim, którzy tego potrzebują. Specjalistka od rozpoznawania stanów emocjonalnych  młodych ludzi.

Absolwentka kierunku pedagogika na KUL oraz studiów podyplomowych na kierunku Edukacja Seksualna i Socjoterapia na UW. W trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Empatyczna, ciepła, kompetentna, analityczna. Wspiera i pomaga znaleźć rozwiązanie trudnych spraw.

Mlozniak Ewa

Ewa Młożniak

Psycholog. Psychoterapeutka. Psychotraumatolog. Dydaktyk. Prowadzi sesje indywidualne, terapię dla par i terapię grupową. Ma doświadczenie w pracy z osobami po traumatycznych doświadczeniach (wypadkach, okaleczeniach), cierpiącymi z powodu różnych dolegliwości somatycznych, a także z osobami, których trudności mają charakter głównie emocjonalny. Pomaga w odnajdowaniu właściwej równowagi w relacjach. Wierzy, że człowiek jest psychofizyczną całością i tak też traktuje swoich klientów, często czerpiąc z metod pracy z ciałem.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie kończy studia doktoranckie na tym samym wydziale. Warsztat psychoterapeutyczny zdobyła w trakcie 4-letniego studium Neurolingwistycznej Psychoterapii, prowadzonego przez Polski Instytut NLP oraz w trakcie licznych dodatkowych kursów i warsztatów doszkalających (praca z ciałem, hipnoterapia, praca z traumą). Od 3 lat współtworzy od podstaw Zespół Psychotraumatologiczny w Wojskowym Instytucie Medycznym, pracując z pacjentami cywilnymi w trakcie (nieraz wielomiesięcznych) hospitalizacji. Jej zainteresowania naukowe skupiają się wokół związków między psychiką a ciałem, dotyczą także zagadnienia aleksytymii oraz różnych oblicz narcyzmu. Jest wykładowcą akademickim oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia NLPt.

Ciepła. Kompetentna. Życzliwa. Szczera. Pełna szacunku do ludzi. Z dużym poczuciem humoru. Pomaga znaleźć siłę i sens w nawet najtrudniejszych doświadczeniach. Towarzyszy w procesie wewnętrznego rozwoju i odnajdywania siebie.